Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumları'nın Anlaşmalı Olduğu Kurumlar

 

1-) Adana Eczacı Odası ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Adana Eczacı Odası çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda indirim uygulanacaktır.

2-) Adana Kamu-Sen ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Adana Kamu-Sen çalışanlarına,1. derece yakınlarına ve sendika üyelerine Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

3-)Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

4-) Adana Tabip Odası ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Adana Tabip Odası çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

5-) Memur-Sen (Memur Sendikaları Konfederasyonu) ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Memur-Sen (Memur Sendikaları Konfederasyonu) çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

6-) Sağlık Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Sağlık Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda   ve Erkan Eğitim Kurumları’nda indirim uygulanacaktır.

7-) TMMOB Adana Şubesi ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, TMMOB Adana Şubesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda  ve Erkan Eğitim Kurumları’nda indirim uygulanacaktır.

8-) Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda indirim uygulanacaktır.

9-) Adana Dünyagöz Hastanesi ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Adana Dünyagöz Hastanesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

10-) JCI Adana ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, JCI Adana çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

11-) Özel Medline Hastanesi ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Özel Medline Hastanesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

12-) Özel Algomed Hastanesi ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Özel Algomed Hastanesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

13-) Acıbadem Adana ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Acıbadem Adana çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda ve Erkan Eğitim Kurumları’nda  indirim uygulanacaktır.

14-) Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumları’nda   indirim uygulanacaktır.

15-) Özel Adana Ortadoğu Hastanesi ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Özel Adana Ortadoğu Hastanesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Erkan Okulları’nda  ve Erkan Eğitim Kurumları’nda   indirim uygulanacaktır.

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri