İzzettin Yüzçelik Kütüphanesi

İzzettin Yüzçelik Kütüphanesinin açılış programı

30 Aralık 2021

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

30 Aralık 2021

10 Kasım

10 Kasım Atatürk'ü Anma

30 Aralık 2021

Anaokulu Yıl Sonu Resim Sergisi

Erkan Koleji Çukurova Kampüsü Anaokulu yılsonu sergisine velilerimiz büyük ilgi gösterdiler. Minik çocuklarımıza,öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederiz.

30 Haziran 2021

Seyhan Genç Kızılay Gönüllüleri Yönetim Kurulu Üyelerinin, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Serdar HATİPOĞLU'nu Ziyareti

Bugün Seyhan Genç Kızılay Gönüllüleri yönetim kurulu üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Serdar Hatipoğlu'nu ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.Kendi faaliyetleri hakkında da bilgi veren gönüllüler, Erkan Koleji Cukurova Kampüsünü gezip,okul hakkında bilgi aldılar.

30 Haziran 2021

Erkan Koleji Çukurova Kampüs 4. Sınıf Öğrencilerimizin Mezuniyet Töreni

Erkan Koleji Çukurova Kampüs 4. Sınıf öğrencilerimizin mezuniyet törenini gerçekleştirirken öğrencilerimizi tebrik ediyor ömür boyu mutluluk,sağlık ve başarılar diliyoruz.

30 Haziran 2021

Dünya Göz Hastanesi Sağlık Kontrolü

Erkan Koleji Çukurova Kampüsünde gerçekleştirilen Göz Sağlığı bilgilendirmeleri için Dünya Göz Hastanesi sağlık ekibine Koordinatörümüz Kamil GÜDEN, Anaokulu müdüremiz Didar DEMİRDELEN ve Halkla ilişkiler müdüremiz Berna İLHAN teşekkürlerini ilettiler.

30 Haziran 2021

Adana İl Emniyet Müdürü Sn. Doğan İNCİ Erkan Koleji Çukurova Kampüsünü Ziyareti

Adana İl Emniyet Müdürü Sn. Doğan İNCİ Erkan Koleji Çukurova Kampüsünü ziyaret etti. Sn. Doğan iNCİ’yi Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Serdar HATİPOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Erdal HATİPOĞLU ağırlarken Kampüs Koordinatörümüz Sn. Kamil GÜDEN’de kendilerine eşlik etti. Okulumuz ve eğitim sistemimiz ile ilgili bilgilendirme yapılarak görüş alış verişinde bulundular. Nazik ziyaretinden dolayı Sn. Doğan İNCİ’ye teşekkür ederiz.

30 Haziran 2021

Diş hekimi Sayın Hakan GÜLEÇ İle yaptığımız protokol

Diş hekimi Sayın Hakan GÜLEÇ Erkan Koleji Çukurova Kampüsü Genel Koordinatörü Kamil GÜDEN’i ziyaret etti. Yapılan ziyaret sonrasında Erkan Eğitim Kurumları ve Erkan Koleji bünyesindeki çalışanlarımız için indirim protokolü imzalandı.

02 Haziran 2021

Adana ASKİ ile yaptığımız protokol

Erkan Koleji Halkla İlişkiler Sorumlusu Berna İlhan ASKİ Genel Müdürü Sayın Nesrin VURSAVUŞ, ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sayın Abdurrahman Serkan SAĞMEN ve Eğitim Şube Müdürü Sayın Leyla KARAMAN’ı ziyaret ederek görüş alış verilinde bulundular. Görüşme sonrasında indirim protokolü imzalandı. Genel Müdürümüz, Müdür Yardımcımız ve Şube Müdürümüze nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

26 Mayıs 2021

Adana Adliyesi ile Yaptığımız Protokol

Adana Baş Savcı vekili Cumali TÜLÜ’yü Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla ilişkiler sorumlumuz Berna İLHAN ziyarette bulunup görüş alış verişinde bulundular. Ziyaretleri sonrasında özel, Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumlarına kayıt yaptırdıklarında yararlanabilecekleri bir protokol imzaladılar. Adana Baş Savcı vekili Cumali TÜLÜ’ ye teşekkür ederiz.

20 Mayıs 2021

SGK ile yapılan protokolümüz

Adana SGK Müdürü Sn. Bilal CANPOLAT ve Müd. Yrd. Sn. Ali YÜCE ile Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla ilişkiler sorumlumuz Berna İLHAN ziyarette bulunup görüş alış verişinde bulundular. Ziyaretleri sonrasında özel, Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumlarına kayıt yaptırdıklarında yararlanabilecekleri bir protokol imzaladılar. Sayın SGK müdürümüz Bilal CANPOLATA ve Müd.Yrd. Ali Yüce’ ye teşekkür ederiz.

20 Mayıs 2021

Adana Çukurova Kaymakamı ile yaptığımız protokol

Adana Çukurova Kaymakamı Sn. Mustafa KAYA’ yı Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla ilişkiler sorumlumuz Berna İLHAN ziyarette bulunup görüş alış verişinde bulundular. Ziyaretleri sonrasında özel, Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumlarına kayıt yaptırdıklarında yararlanabilecekleri bir protokol imzaladılar. Sayın Çukurova Kaymakamımız Mustafa KAYA’ ya teşekkür ederiz.

20 Mayıs 2021

Yüreğir Belediyesi ile yaptığımız protokol

Yüreğir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet KOCAİSPİR’i Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz Berna İLHAN makamında ziyaret ederek Erkan Koleji Çukurova Kampüsümüz ile ilgili bilgilendirme yaparak görüş alışverişinde bulundular.

20 Mayıs 2021

İl Emniyet Müdür Yardımcımız ile yapılan görüşme

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Mahmut Yıldızı Genel Koordinatörümüz Sayın Kamil Güden ve halkla ilişkiler sorumlumuz Berna İlhan makamında ziyaret ederek Erkan Koleji Çukurova Kampüsümüz ile ilgili bilgilendirme yaparak görüş alışverişinde bulundular.

20 Mayıs 2021

Esnaf ve Sanatkarlar Odası İle Protokol

Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN, Adana Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Niyazi GÖGER’i ziyaret ederek kurumlar arası işbirliği ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

20 Mayıs 2021

Adana SGK Müdürü Sayın Bilal Canpolat ve Müdür Yardımcısı Ali Yüce’ye Nazik Ziyaretleri

Adana SGK Müdürü Sayın Bilal Canpolat ve Müdür Yardımcısı Ali Yüce’ye Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

20 Mayıs 2021

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Veysel DURGUN ve İl Milli Egitim Müdür Yardımcımız Sn.Kazım BARAN Çukurova Kampüsümüzü ziyarette bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Veysel DURGUN ve İl Milli Egitim Müdür Yardımcımız Sn.Kazım BARAN Çukurova Kampüsümüzü ziyarette bulundular.Bizzat Yonetim Kurulu Başkanımız Sn.Serdar Hatipoğlu'ndan Pandemi sürecinde alınan önlemleri dinleyerek yerinde gözlemlediler.

20 Mayıs 2021

Erkan Çukurova Kampüsü 2020-2021 yeni Eğitim Öğretim dönemi

Erkan Çukurova Kampüsü 2020-2021 yeni Eğitim Öğretim dönemine güçlü kadrosu ile kapılarını açmıştır. Yeni Eğitim Öğretim Yılı tüm öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olsun.

20 Mayıs 2021

Harb İş sendikası

Harb İş Sendika Başkanı Sn. Erdal AKALIN’a Erkan Okulları Halkla İlişkiler sorumlumuz Berna İLHAN ziyaret gerçekleştirdi. HARB-İŞ Sendikasına özel, Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumlarına kayıt yaptırdıklarında yararlanabilecekleri bir protokol imzaladılar. Arb-iş Sendika Başkanı Erdal AKALIN’a teşekkür ederiz.

19 Mayıs 2021

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri